بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

ممکن است خانه شما جدید نباشد و ممکن است دارای فضاهای قدیمی متفاوت باشد. بنابراین نوسازی خانه شما می تواند به شما کمک کند تا احساس شادابی کنید. یکی از این موارد مهم حمام است. اگر فضای حمام شما قدیمی است و می خواهید آن را بهبود بخشید با ما همراه باشید.

بازسازی حمام و توالت و تأثیر آن بر هزینه های بازسازی
معمولاً بازسازی و نوسازی حمام یکی از مهمترین مراحل در نوسازی منازل خواهد بود. این پروژه ممکن است شامل تغییرات اساسی در حمام ، تغییر کفپوش ها و نصب کاشی های سرامیکی جدید ، تغییر محل وسایل بهداشتی مانند واشر ، رنگ ها ، سقف کاذب، دوش حمام یا توالت یا تغییر در نوع دریچه ها و نصب شیرهای شیک باشد. در این حالت موارد دیگری مانند آب بندی و عایق کاری یا قیرگونی توالت در صورت نیاز به کل پروژه اضافه می شود.

تبدیل توالتهای ایرانی به فرنگی و تأثیر آن بر هزینه حمام و بازسازی توالت
یکی از معمول ترین پروژه های نصب حمام ، که اغلب در ساختمان های قدیمی ایجاد می شود ، حذف توالت ایرانی و نصب یک توالت فرنگی به جای آن است. هر یک از مراحل نصب توالت هزینه ای جداگانه دارد ، از جمله: مقاوم سازی توالت و کور کردن فاضلاب ، لوله کشی جدید برای تأمین آب و فاضلاب مورد نیاز توالت ، عایق کاری ، آب بندی و چسبندگی.

دوش و شیرآلات جدید و هزینه بازسازی حمام و توالت
یکی از مراحل هیجان انگیز در نوسازی حمام ، نصب شیرهای جدید است. هزینه تعمیر شیرهای قدیمی یا منسوخ بودن آنها می تواند مشتری را به جایگزین کردن آنها مجاب کند.

آمادگی پیش از نصب و هزینه بازسازی حمام و توالت
بسیاری از کارشناسان پیشنهاد می کنند هزینه نصب این آماده سازی ها کم شود. برای این کار می توانید قبل از مراجعه به محل نصب با وی صحبت کنید و طبق توصیه ای که به شما می کند ، لوازم مورد نیاز را از فروشگاه های نصب خریداری کنید.

نکته دیگر کار بنایی احتمالی در این منطقه و کارهایی از این دست است. بعضی اوقات لازم است قبل از شروع، کاشی و سرامیک یا سایر مواد مانند سیمان را بخرید کنید. خرید هر یک از این موارد در حین نصب باعث توقف کار خواهد شد و طبیعتاً باعث افزایش ساعات حضور و هزینه کلی خواهد شد.

نکته مهم دیگر ، البته ، اگر به نوسازی سرویس بهداشتی خود می پردازید ، برداشتن سرویس قبلی است که می توانید از نصاب جدید درخواست کنید و در صورت تمایل می توانید خودتان این کار را انجام دهید.

هماهنگی با همسایگان موضوع مهم دیگری است. اگر لوله کشی و آبرسانی متداول است ، برای بسته شدن احتمالی شیر اصلی آب در حین کار، پیش از نصب باید با همسایگان دیگر هماهنگی کنید.
عایق کاری ، قیرگونی و جلوگیری از رطوبت احتمالی مهمترین نکاتی است که باید هنگام تبدیل توالت ایرانی به فرنگی یا نصب توالت مورد توجه قرار گیرد.


تعداد بازدید: 1372 نفر